<-x- START BodyHolderServis.layout -x->
menu
KOVOSLUŽBA Praha, a.s.
<-x- START MenuServisb.layoutt -x->
<-x- END MenuServisb.layoutt -x->
<-x- START Search.layoutt -x->
<-x- END Search.layoutt -x->
<-x- START Content.layoutt -x->
<-x- END Content.layoutt -x->
<-x- START DocumentDetail.layoutt -x->

Shrnutí rekonstrukcí ředitelství Kovoslužby

 

Rekonstrukce ředitelství společnosti KOVOSLUŽBA Praha, a.s. byla dokončena

KOVOSLUŽBA Praha, a.s.
se sídlem Praha 1, Týnská č.p. 1053/21, PSČ 110 00, IČO: 45274495, spisová značka: B 1572 vedená u Městského soudu v Praze

V minulých letech až do letošního jara probíhaly rekonstrukce v hlavní budově našeho sídla v Týnské ulici v Praze, ze kterých Vám přinášíme to nejdůležitější, čím jsme zpříjemnili jak prostředí pro naše zaměstnance, tak pro společnosti, které mají v naší budově svá sídla.

 

Kotelna

V roce 2013 proběhla v modernizace kotelny v objektu Týnská 1053/21 Praha 1. Došlo ke kompletní výměně kotlů, kogenerační jednotky, rozvodů v kotelně včetně rozdělovače a sběrače a rozvodů topení v suterénu budovy. Jednotlivé stoupačky v objektu byly osazeny regulačními ventily. V současné době se o výhřevnost v objektu stará kogenerační jednotka značky TEDOM Micro T 30 o výkonu 30 kW, která nám primárně ohřívá teplou vodu a v zimním období ohřívá topení. Sekundárně kogenerační jednotka vyrábí elektřinu, která v určitých časových obdobích pokrývá částečnou spotřebu domu. Kogenerační jednotka pracuje na principu pístového motoru, který je poháněn zemním plynem a za pomocí generátoru vyrábí teplo a elektřinu.
Jakmile kogenerační jednotka nezvládá topit na požadovaný výkon, nastupují dva nové plynové stacionární litinové kotle značky Buderus. Každý kotel o výkonu 110 kW. Tyto moderní litinové kotle pracují společně s kogenerační jednotkou v systému kaskády a za pomocí nové regulace a měření se dokážou pravidelně doplňovat a střídat ve svém provozu tak, aby docházelo co k nejšetrnějšímu využívání s nejvyšší efektivitou účinnosti.
Součástí modernizace kotelny byla také výměna vzduchotechniky, která slouží pro vytápění v suterénu a to zejména vytápění fitness centra. Nová řídící jednotka v součinnosti s rekuperační jednotkou o výkonu 60 kW zajišťuje dostatečný výkon k vytápění fitness centra.

 

 

Fitness


V roce 2013 došlo k rekonstrukci prostor v suterénu, kde vzniklo nové fitness v současné době nesoucí název Jan Kareš fitness. Vybudovaly se nové sprchy a toalety, rekonstruovali se všechny stěny a stropy, došlo k položení nové podlahové krytiny a vznikla i unikátní tzv. funkční tělocvična, ve které se rozvíjí síla a vytrvalost pouze za pomoci jednoduchého náčiní a vlastní váhy těla. Součástí fitness je sauna s novou odpočívárnou a masážní místnost. Nutno podotknout, že současný nájemce je světovým rekordmanem v počtu shybů.

 

 

 Hostel

 

V roce 2012 – 2013 došlo ke kompletní rekonstrukci suterénu, přízemí, prvního až třetího patra budovy Týnská 19 Z. Vyměnily se stoupačky kanalizace, teplé a studené vody. Došlo k položení nové podlahy, rekonstrukci všech sociálních zázemí včetně koupelen. Chodby společně s místnostmi byly opraveny a vymalovány. V suterénu byla vybudována nová kuchyňka, počítačová místnost a společenská místnost. V dnešní době je prostor využíván jako hostel a je součástí sítě hostelů v centru Prahy Old Prague Hostel. Toto ubytování sloužící především pro krátkodobé ubytování je velmi často využívané turisty, kteří navštěvují centrum Prahy.

 

 

Recepce

V roce 2014 jsme zmodernizovali hlavní vstup do budovy Týnská 21. Recepce prošla kompletní rekonstrukcí. Na zdech je benátský štuk dávající prostoru noblesní výraz, který se skvěle doplňuje s kamennou mramorovou podlahou a mramorovými obložkami u schodů. Zde byly ponechány a zvýrazněny sloupy s ornamentálními hlavami navazující na neckovité stropy, které byly zvýrazněny ledkovým osvětlením po obvodu. I hlavní osvětlení recepce a schodiště bylo nahrazeno moderním avšak decentním ledkovým osvětlením ve formě elips. Veškerý nábytek je vyroben na míru a ve spolupráci s architektkou je vše vytvořeno tak, aby recepce působila moderně, avšak si ponechala svoji historii a funkcionalitu. U hlavního vchodu je umístěno mlýnské kolo, které bylo nalezeno ve sklepení. Součástí modernizace recepce je rozšíření kamerového systému se záznamem, hlídající budovu a její okolí.


 

<-x- END DocumentDetail.layoutt -x->
<-x- START PureDocumentContent.layout -x->
Servis a opravy AEG Servis a opravy Ariston
Servis a opravy Baumatic Servis a opravy Bosch
Servis a opravy AEG Servis a opravy Ariston
Servis a opravy Electrolux Servis a opravy ETA
Servis a opravy Fagor Servis a opravy Gorenje
Servis a opravy Indesit Servis a opravy Karma
Servis a opravy Liebherr Servis a opravy Moulinex
Servis a opravy Rowenta Servis a opravy Tefal
Servis a opravy Whirpool Servis a opravy Zanussi
<-x- END PureDocumentContent.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
VOLEJTE
DISPEČINK OPRAV