<-x- START BodyHolderServis.layout -x->
menu
KOVOSLUŽBA Praha, a.s.
<-x- START MenuServisb.layoutt -x->
<-x- END MenuServisb.layoutt -x->
<-x- START Search.layoutt -x->
<-x- END Search.layoutt -x->
<-x- START Content.layoutt -x->
<-x- END Content.layoutt -x->
<-x- START DocumentDetail.layoutt -x->

O nás

KOVOSLUŽBA Praha a.s. nabízí kompletní služby, profesionální autorizované záruční i pozáruční servisní a obchodní služby zejména v oboru chlazení, plyn a elektro, bílé techniky, spotřební elektroniky, varné a topné techniky, malých, velkých, i vestavěných spotřebičů většiny značek na trhu s prodlouženou zárukou a nadstandardními službami. V roce 2011 jsme prošli rozsáhlou modernizací podniku, organizační struktury, technických systémů, servisnu a prodejny v Dělnické ulici, jako i celkovým designem, loga, nových webových stránek, e-shopu a celkového image společnosti a kvality poskytovaných služeb na vysoké úrovni.

Krátce z historie společnosti

KOVOSLUŽBA a.s. byla založena v roce 1950 jako národní podnik, který zaměstnával tisíce pracovníků a prováděl servis všech typů elektrospotřebičů, hasících přístrojů, měřidel a mnoho dalšího. V roce 1990 byla Kovoslužba rozčleněna na jednotlivé státní podniky a akciové společnosti a v roce 1992 se po privatizaci dostala KOVOSLUŽBA Praha, a.s. plně do osobního vlastnictví akcionářů. V té době se tento podnik zabýval pouze servisem chladící techniky, získal si široký okruh stálých zákazníků a vybudoval si pozici profesionálů v tomto oboru. Počátkem 21. století KOVOSLUŽBA Praha, a.s. začala rozšiřovat svoji působnost na kompletní sortiment bílé techniky, plynové i elektrické spotřebiče a mnoho dalšího. Servisní činnost byla zároveň doplněna i o obchodní činnost s vlastním e-shopem pro doplnění kompletního portfolia poskytovaných služeb. Veškeré činnosti firma poskytuje ve vlastních nemovitostech.V současné době společnost plně pokrývá svojí působností oblast hlavního města Prahy a blízkého okolí.

Činnosti společnosti

KOVOSLUŽBA Praha, a.s. nabízí kompletní služby v oblasti prodeje, instalace, záručního a pozáručního servisu bílé techniky, vestavěných spotřebičů, spotřební elektroniky, varné a topné techniky, bojlerů, karem a kotlů, dodávky náhradních dílů.

Strategie společnosti

Základní strategií společnosti je kvalitou zůstat na špičce ve svém oboru, mít vždy náskok před konkurencí a stát se nejsilnějším servisním a obchodním partnerem na celém území České republiky. Inovativně poskytovat nejlepší kompletní servis a nadstandardní služby s důrazem na spokojenost a komfort zákazníka.
Doprava zakoupených domácích spotřebičů je dnes již samozřejmostí. KOVOSLUŽBA Praha, a.s. nabízí navíc instalaci včetně odborné montáže a připojení na stávající rozvody vlastními servisními techniky. O spotřebiče se staráme po celou dobu jejich života- poskytnujeme záruční i pozáruční servis 30-ti značek na trhu.

Reference

KOVOSLUŽBA Praha a.s. poskytuje profesionální služby nejen koncovým zákazníkům, zároveň je spolehlivým servisním partnerem pro státní organizace. Zajišťujeme kompletní servis pro velké obchodní řetězce jako DATART, MALL.cz, ALZA.cz,  ELECTROWORLD, MAKRO, HP TRONIC a další významné podniky a instituce.

Rádi bychom i s Vámi navázali úspěšnou a oboustranně výhodnou spolupráci, kde jsme Vám připraveni individuálně nabídnout i zvýhodněné podmínky či služby na míru Vašim potřebám. Proto nás, prosím, neváhejte kontaktovat pro bližší informace a dohodnutí termínu schůzky pro upřesnění Vašich potřeb, přání a požadavků.

Kovoslužba Praha, a.s.

 

<-x- END DocumentDetail.layoutt -x->
<-x- START PureDocumentContent.layout -x->
Servis a opravy AEG Servis a opravy Ariston
Servis a opravy Baumatic Servis a opravy Bosch
Servis a opravy AEG Servis a opravy Ariston
Servis a opravy Electrolux Servis a opravy ETA
Servis a opravy Fagor Servis a opravy Gorenje
Servis a opravy Indesit Servis a opravy Karma
Servis a opravy Liebherr Servis a opravy Moulinex
Servis a opravy Rowenta Servis a opravy Tefal
Servis a opravy Whirpool Servis a opravy Zanussi
<-x- END PureDocumentContent.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
VOLEJTE
DISPEČINK OPRAV